Li Cast Menajerlik – Portföy Sitesi Web Tasarım Çalışmamız

Sektörde adından söz ettiren ve emin adımlarla ilerleyen bir menajerlik firması olup İndirimTopla.Com projesinden sonra hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Menajerlik ve Oyunculuk Ajansının gelişme sürecinde doğan Bayan Model İstanbul ile hizmet anlamında bir ilke daha imza atmıştır.

Ve yeniliklerine hiç bir projeyi taklit etmeden tüm gayretiyle devam edecektir.

İstanbul Merkezli Faaliyet gösteren Li Cast Menajerlik ve Oyunculuk Ajansı İstanbul Taksim ilçesinde hizmet vermekte olup, tüm Türkiye projelerine cast hizmeti vermektedir.

Li Cast Menajerlik Oyunculuk ajansı ve menajerlik olarak Sinema Filmi, Dizi Film, Reklam Filmi, Klip ve Katalog Çekimleriniz ile Fuar projeleriniz için sizlere istenilen karakter ve fiziksel özelliklerde olan,

Yani tecrübeli Ana Cast oyuncuları, tecrübesiz yardımcı oyuncular, Yeni Yüzler, Manken ve Fotomodellerin menajerliğini yapmaktadır.

Bunun sonucunda Li Cast, siz değerli Yapımcı, Yönetmen ve Özel Kuruluşların projeleri için en kaliteli hizmeti vermek adına hızla inşa etmiş olduğu güveni perçinleyerek büyüyor.

Siz birbirinden değerli Sinema Oyuncularını, Dizi Oyuncularını, Reklam Filmi Oyuncularını, Klip Oyuncuları ve Dansçılarını, Mankenleri, Hostesleri ve Fotomodelleri;

Yine birbirinden değerli Yapımcı, Yönetmen ve Özel kuruluşların projelerinde Li Cast Menajerlik hizmet kalitesi ile buluşturuyor.

İstanbul Taksim merkezli oyunculuk ajansımız hızla büyüyerek sektöre yetenekli yeniz yüz oyuncu, Manken, Model, Hostes kazandırmaya devam ediyor.

Li Cast Oyuncu Menajerliği

Sinema Filmi Oyuncuları
Dizi Film Oyuncuları
Reklam Filmi Oyuncuları
Klip Oyuncuları
Yeni Yüzler
Belgesel Oyuncuları
Menajerliği

Li Cast Model Menajerliği

Katalog Yüz Modelleri
Reklam Modelleri
Takı ve Aksesuar Modelleri
Yeni Yüzler
Menajerliği

Li Cast Manken Menajerliği

Katalog Mankenleri
Fuar Mankenleri
Takı ve Aksesuar Mankenleri
Tekstil Defile Mankenleri
Menajerliği

Li Cast Hostes Menajerliği

Ürün Tanıtım Hostesleri
Fuar Hostesleri
Kongre ve Seminer Karşılama Hostesleri
Menajerliği

KATEGORİLER
Li Ajans Projeleri
Kurumsal Web Tasarım
E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Related Projects