Işık Matbaa İstanbul – Kurumsal İnternet Sitesi Tasarım Çalışmamız

Reklam ürünleri alanında 1997 de kurulmuş, Matbaa ve Reklam Ajansı olarak kalite, zamanlama, fiyat anlamında sizlere uygun ürün temin etmektedir.

1997 yılında başlayan reklamcılık ve matbaacılık hizmetlerini kurarak promosyon ürünleri satışına da başlamıştır.

İstanbul da Matbaa ve Reklam sektöründe kullanılan dijital baskı, kartvizit, plastik kartvizit, el ilanı, broşür, poster, davetiye, antetli kağıt, magnet gibi ürünleri büyük bir titizlikle üretmekteyiz.

ve müşterilerinin firma sektörüne uygun ürünleri seçebileceğiniz binlerce çeşit ürün ile sizlerin beğenisine sunmakta.

Ayrıca Işık Matbaa ve Reklam Hizmetleri İstanbul tüm rakiplerinizin önünde olmanız için gayret göstermektedir.

Dijital Baskı

Dijital baskı, bilgisayar ortamında tasarım yapılarak farklı malzemeler üzerine baskı yapılması işlemidir.

ve matbaamızda Dijital baskı tekniği teknolojinin son gelişmeleri kullanılarak yapılmakta olan bir baskı şeklidir. Işık Matbaa olarak baskı hizmetleri sunan firmamız yıllardır en gelişmiş dijital baskı hizmetlerini sunmaktadır.

Daima Yenilikleri takip ederek, profesyonel ekibimizle sizlere en uygun çözümleri üretmekteyiz.

Kartvizit

Kartvizit markalaşmanın en önemli materyallerinden biridir. Muhteşem bir Kartvizit tasarımı ile müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Etkileyici Bir Tasarım Yaparak Markanızın çizgisiyle uyumlu Logonuzu İçeren Kartvizitler Tasarlıyoruz. Sınırsız Renk Seçenekleri ile Profesyonel Tasarım yapmaktayız.

Sizde Hazır Kartvizit Tasarımları veya işinde uzman grafik tasarım ekibimizin sizler için hazırlayacağı birbirinden etkileyici yüzlerce kombinasyondan istediğinizi seçerek tasarım yaptırabilirsiniz!

Ayrıca Kartvizit, bir firmanın imzasıdır, firmanızı anlatan iletişim aracıdır. Bu nedenle kartvizitlerde iletişim bilgileriniz olmazsa olmazdır.

ve Kartvizitler tasarım esnasında; üzerinde şirketinizin veya sizin isminiz, adresiniz, telefon numaralarınız, logonuz, E-posta adresiniz gibi bilgilerin yer aldığı titizlikle oluşturulmuş bir şekilde hazırlanarak baskıya gönderilir.

Şu bir gerçektir, Kartvizit tasarımı marka imajınız için çok önemlidir. Bu nedenle kartvizit tasarımın dikkatlice yapılması firmanızın veya sizin özelliklerinizi yansıtması gerekmektedir.

Bununla birlikte Kartvizit tasarımına göre farklı kağıt türleri kullanılmadır. Yazı karakter tipi, arka planda ki renkler ve baskı şekli seçilir.

Kullanılan renklerde netliği bozmamak gerekmektedir. Bazı renkler birbirini kötü etkileyerek bulanıklığa sebep olmaktadır. Bu nedenle bu tür renkler tasarım esnasında kullanılmamalıdır.

Böylece Kartvizit tasarımı sırasında yakalanacak kalite kartvizitin görsel olarak çekiciliğini arttırmaktadır.

Bu durum Kağıdın cinsine göre kısmi lak, nokta lak, kabartma baskı gibi baskı teknikleri ile özelleştirilerek akılda kalması sağlanabilir.

KATEGORİLER
Li Ajans Projeleri
Kurumsal Web Tasarım
E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Related Projects